03 apr, 2023

Spits van de week

Wij zetten ons graag in voor mensen met een zorgbehoefte, echter kan dat niet zonder onze spitsen.

Deze spitsen zijn ondernemers die graag maatschappelijk betrokken zijn vanuit een goed hart!

Ze zijn voor ons erg belangrijk en zij zorgen ervoor dat wij voor de mensen met een zorgbehoefte leuke activiteiten kunnen ondernemen.

Deze spitsen verdienen dan ook de waardering, daarom benoemen we vanaf nu elke week een 'spits van de week'.

Deze zetten we dan op onze sociale media kanalen in de spotlight.

Dit is een kleine greep uit ons spitsenbestand.

Meer nieuws

16 feb, 2024

Dit jaar wordt er weer flink gescoord!

Momenteel zijn we druk bezig met onze jaarplanning en alle evenementen die gaan plaatsvinden, de eerste flyers zijn gemaakt, dit gaat wederom een geweldig jaar worden waarin we volop tot scoren zullen komen!

Lees meer

08 feb, 2024

Welkom aan boord Platvoet Beveiligingssystemen B.V. uit Oldenzaal!

Stichting GOAL is trots om een nieuwe spits in ons team te kunnen presenteren.! Welkom aan boord bij ons Platvoet Beveiligingssystemen B.V. uit Oldenzaal! Enthousiast om samen de krachten te gaan bundelen met deze spits van het juiste kaliber. Samen gaan we met mooie activiteiten scoren voor mensen met een langdurige zorgbehoefte. Daarmee voegen we waarde toe en maken we maatschappelijk ook impact! Op de foto stralen de directeuren Boudewijn Platvoet Robert Jan Nijhuis en onze eigen Luc Beld. We gaan voor een mooie samenwerking, met geweldige evenementen voor onze doelgroep!

Lees meer